YTÜ Hazırlık Atlama Kursu

YTÜ Hazırlık Atlama Kurs programımız okula devam eden B1 ve B1+ kurları ve hazırlık beklemeli ile yüksek lisansa başlayacak öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır.

Sınıflar seviyelere göre ayrılmaktadır. Cloze test, yakın anlam, okuma, paragraf tamamlama, dinleme ve yazma olarak YTÜ İYS sınavının her bölümü üzerinde ayrı ayrı çalışılmaktadır. Bunlara ek olarak, kilit gramer konuları ve her dönem güncellenen YTÜ İYS kelime listeleri üzerinde durularak bütün eksiklikler tamamlanmaktadır.

Programda tercihinize göre yüz yüze ya da online eğitim seçeneği mevcuttur. Amacımız hazırlık eğitimini en kısa sürede ve en az stres ile tamamlamanızdır.

Dersler sadece YTÜ İYS sınavına girecek öğrencilerden oluşan sınıflarda verilmektedir. Tercihinize göre özel ders seçeneği bulunmaktadır.

Eğitmen kadromuz Yıldız Teknik Üniversitesi hazırlık sınav sisteminde uzman ve hazırlık okulu geçmişi olan deneyimli hocalardan oluşmaktadır.

Kurs boyunca YTÜ İYS Hazırlık Atlama Sınavına özel hazırladığımız kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bunlar son İYS sınav sorularına göre her dönem güncellenen özgün kaynaklardır.

Öğrencilerimiz ders saatleri dışında haftanın 7 günü açık olan Ders Çalışma Salonlarımızda ödev ve çalışmalarını yapıp soruları olduğunda hocalarından hemen yardım alma imkanına sahiptirler.

 

YTÜ Hazırlık Atlama Kursu detaylı bilgi için tıklayın.

YTÜ Hazırlık Atlama için Bize Yazın!