YTÜ İngilizce Kursu (Hazırlık Destek)

YTÜ İngilizce Kursu programımız İngilizce öğrenme ve çalışma konusunda sıkıntıları olan seviyesi düşük öğrencilere yöneliktir.

Program; YTÜ hazırlık okuluna devam eden A1 ve A2 kurları, ortalama ya da devamsızlık gibi çeşitli sebeplerden hazırlığı bırakmış, hazırlık beklemeli, DGS takviminden dolayı hazırlığa geç başlamış gibi çeşitli profilde öğrenciler için hazırlanmıştır.

Program tamamen bu seviyelerdeki öğrencilerin tipik ihtiyaç ve eksikliklerine göre hazırlanmıştır. Dersler her seviyeden öğrenci için farklı sınıflarda yapılmaktadır.

Kursun amacı; başta gramer, kelime, okuma ve yazma olmak üzere öğrencilerin gerekli bütün İngilizce becerilerini edinerek hazırlık okulunu stressiz ve zaman kaybı olmadan tamamlamaları ve  bölümlerine ileri seviye bir İngilizce ile başlamalarını sağlamaktır.

Program süresince öğrenciler İngilizce çalışma ve öğrenme konusunda bir çok yöntem öğrenerek hazırlık ve sonrası fakülte hayatı için sağlam adımlar atarlar.

Başlangıç seviyede olan öğrenciler bile bizim programımızı takip ettiklerinde dönem kaybetmeden ve fakülte hayatında kendileri için gerekli İngilizce bilgi ve becerisini alarak YTÜ hazırlık eğitimini başarı ile tamamlarlar.

 

YTÜ İngilizce Kursu (Hazırlık Destek) Programı için tıklayın.

YTÜ İngilizce Kursu için Bize Yazın!